• uyap sorgu otomasyon
  Size Özel Özgün
  uyap server programı
  YAZILIM
  Hukuk Bürolarına En Etkin Çözümler.
  uyap robot program
  uyap paylaşım
  adres sorgu programı
  asistan sorgu programı
  toplu icra takibi
  Eskileri
  Unutun !!!
 • Uyap Avukat Portal
  KULLANIMI
  KOLAY !!!
  UYAP KATİBİM
  Hem Etkin Hem Hesaplı Üstelik 1 Aylık Ücretsiz Deneme !

BİZ KİMİZ?


En eskisi büyüğü değiliz fakat en iyisi olmaya çalışıyoruz!...

SHA Yazılım hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik, kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir’de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.


Daha Fazla...

0
0
0
0

VİZYONUMUZ

SHA Yazılım, hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik ve kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir'de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

SHA Yazılım, sektöründe öncü firma olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren, insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen, sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO BELGELERİ NEDİR ?

Etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir. Belge kuruluşun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir.
Bağımsız belgelendirme kuruluşlarının yaptıkları denetim sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi veya ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası denir.
ISO 10002 kuruluşunuzda geliştirebileceğiniz, şikayet nedenlerini ortadan kaldıracağınız alanları belirlemenize de yardımcı olan, müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verimli yönetmeniz için gerekli yönetim araçlarını tanımlayan, daha çok müşterinin sağladığınız hizmetten memnun kalmasına olanak sağlayan yönetim sistemidir.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Visual Studio SQL Alpemix Team Viewer .NET MVC Microsoft Office